1. Главная
 2. Гарантійні зобов’язання

Гарантійні зобов’язання

 

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

 1. Не натискайте на ручку, якщо дверне полотно закрите на замок, це призводить до того, що дверне полотно знімається з засувку (язичка) й тисне на ригелі замка. Здійснювати закривання \ відкривання замка ключем, якщо дверне полотно не стоїть на засувці (язичці), або докладати надмірних зусиль на ключ при закриванні замка, це приводить до навантаження на ригелі й псування замка.
 2. Не висувайте ригелі замку та нічного засувку при відкритому положенні дверей та не зачиняйте їх при висунутих ригелях замку та нічного засувку. Це попередить пошкодження замків та пошкодження оздоблення рами.
 3. Не можна допускати попадання пилу (будівельного в тому числі), піску в циліндр й інші механічні частини дверей, а також допускати засмічення замкової щілини. Рекомендується змащувати ригелі замків щонайменше раз у півроку.
 4. Запобігайте різкому закриванню/відкриванню дверей, не грюкайте ними та не дозволяйте дітям кататися на них або використовувати їх у іграх – це може призвести до травм.
 5. Для вуличних моделей необхідна наявність тамбуру, що провітрюється — це попередить виникнення конденсату або утворення льоду на поверхні дверей. Відповідно до чинних норм і правил, оптимальне значення температури повітря має бути +20-22оС, а відносна вологість повітря 30-45%, тимчасово допускається температура +18-24оС і відносна вологість не більше 60%. В іншому випадку гарантія на них розповсюджуватися не буде. Поява на різних частинах і механізмах дверей конденсату або інею в холодну пору року не є дефектом виробу.
 6. Над вхідними вуличними дверима обов’язково встановлювати дашок, який  захищатиме всю поверхню дверей від попадання прямого сонячного світла, дощу та мокрого снігу. Мінімальні розміри дашка: ширина – 2,5-3 м, глибина – не менше 2,5 м. Встановлювати  на висоті не більше 0,5м над дверним отвором. Забороняється встановлювати двері із МДФ під наддашок із прозорого матеріалу (полікарбонат).
 7. Запобігайте впливу активних середовищ (будівельного пилу, підвищеної вологості, дощу, снігу та інше) на поверхню дверей та її комплектуючі. Також не застосовуйте абразивні та хімічні речовини для їх чищення.
 8. Обклеювати раму малярним скотчем (креппом) потрібно виключно по правилам експлуатації виробу. Знімати будівельний скотч потрібно відразу після закінчення робіт, пов’язаних з дверним отвором, але не пізніше ніж через 3 доби — повільно й рівномірно, під кутом 45-90 градусів. Температура поверхні — не менше 5 градусів, аби уникнути розтріскування. Необхідна інформація й правила користування вказані на пакуванні малярного скотчу.
 9. Не рекомендується підкладати під дверне полотно ніякі сторонні предмети (такі як цегла, дошки, бруси та інше). Для закріплення їх у відкритому положенні передбачені спеціальні фіксатори та автозакривачі (доводчики).
 10. Уникайте прямого впливу джерел тепла на МДФ-панель (термопушка для натяжних стель, переносні індукційні обігрівачі та ін.)
 11. Під час експлуатації вхідних металевих дверей слідкуйте за тим, аби на порозі або на рамі не збирались бруд та лід у холодні пори року. Це може призвести до деформації ущільнювачів, петель та призвести до порушення геометрії конструкції в цілому.
 12. Кут відкриття дверей не повинен перевищувати 120 градусів (наявність обмежувача обов’язкова).

 

Гарантійні зобов’язання не поширюються на наступні випадки:

 1. При змінах у геометрії інженерних конструкцій будівель через просадки фундаменту та на нестабільних ґрунтах.
 2. За відсутності в будинку теплового вентильованого тамбуру  або дашка.
 3. Якщо дашок встановлений з прозорого полікарбонату.
 4. При механічних пошкодженнях дверей.
 5. Якщо металеві двері були встановлені іншою монтажною організацією або приватною особою без ліцензії, або самостійно.
 6. Якщо у конструкцію дверей були внесені зміни (Навішування, врізання допоміжних приладів – автозакривачів (доводчиків), замків і т.д.) не співробітниками компанії “MetalDveri”, а сторонніми особами.
 7. При самостійній заміні Замовником ущільнювачів, замків, ремонтно-оздоблюваних робіт самих дверей або будь-яких їх частин.
 8. При встановленні дверей квартирного призначення у приватний будинок (у тамбур).

 

 

 

Гарантійний термін на вхідні двері

— На конструкцію металевих вхідних дверей — 20 років з моменту її встановлення.

— На механізми замків — гарантійний строк експлуатації 12 місяців.

— На фурнітуру (вічко, ручки, серцевина) — гарантійний строк експлуатації 90 днів.

— Обов’язкове обслуговування дверей не пізніше як один раз на 2 роки.

При виникненні гарантійного випадку, якщо такий випадок був підтверджений заводом-виробником, то заміну і ремонт дверей та комплектуючих  компанія виконує протягом 14-45 календарних днів.