1. Главная
  2. Замки

Замки

ІТАЛІЙСЬКА КОМПАНІЯ COSTRUZIONI ITALIANE SERRATURE E AFFINI (CISA) ВХОДИТЬ ДО ГРУПИ INGERSOLL-RAND, СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ВИРОБНИЦТВІ ЗАМКІВ І СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ.

Cisa і безпека — рівнозначні поняття. У виробничому портфелі компанії є абсолютно все, щоб захистити двері від проникнення зловмисників, зробити доступ до приміщення комфортним для певної групи людей, автоматизувати систему пропуску та контролю відвідувачів. Cisa виробляє дверні замки різних конфігурацій, дверні дотягувачі, системи Антипаніка, ручки, циліндри, засувки, сейфи. Окремою лінійкою в асортименті продукції представлені замки врізні Cisa, які призначені для броньованих дверей. Це ті елементи безпеки, з якими будь-які двері стають невразливими. Найпопулярнішими можна назвати замки врізні Cisa 56 і 57 серій. Ці лінійки представлені циліндровими, сувальдними та складними двосистемними замками врізними Cisa.

MOTTURA SERRATURE DI SICUREZZA S.P.A ПОСІДАЄ ПРОВІДНЕ МІСЦЕ У ВИРОБНИЦТВІ ЦИЛІНДРІВ ВИСОКОЇ НАДІЙНОСТІ CHAMPIONS, ЗАМКІВ ДЛЯ СТАЛЕВИХ І ДЕРЕВ’ЯНИХ ДВЕРЕЙ, ПОБУТОВИХ І ГОТЕЛЬНИХ СЕЙФІВ.

Італійська компанії Mottura, що посідає провідні позиції на світовому ринку замково-скоб’яної продукції, спеціалізується на виробництві «важких» врізних і накладних замків для металевих дверей найвищого рівня безпеки. Історія фірми почалася 1963 року з невеликого заводу, побудованого в промисловій зоні Турина, а вже сьогодні місячний оборот італійського концерну вимірюється мільйонами євро.

ХОЛДИНГ ISEO SERRATURE SPA ВИРІС ІЗ НЕВЕЛИКОГО ПРИВАТНОГО ЗАВОДУ ДЖУЗЕППЕ ФАКІНЕТТІ, ЗАСНОВАНОГО В PISIOGNE НА ПІВНОЧІ ІТАЛІЇ 1969 РОКУ.

Завод спеціалізувався на виробництві замків і циліндрів. Відтоді ISEO став лідером на італійському, а згодом, і на міжнародному ринку.

Починаючи з 1998 року до компанії ISEO влилося безліч інших концернів, які виробляють широкий спектр продуктів і здійснюють їх обслуговування. Від традиційних замків — до систем контролю доступу, від окремих виробів — до глобального сервісу та інтегрованих рішень на базі «мотивованих технологій»: конкретна відповідь на зростаючі вимоги до безпеки.

Філії ISEO можна знайти всюди. Такі, як Cerraduras Iseo Iberica в Мадриді, що працює на іспанському та південно-американському ринках; Iseo Middle East в Дубай — для близькосхідного та індо-пакистанського регіону.

MUL-T-LOCK — ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ ВИРОБНИК ЗАМКІВ І ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ШВЕДСЬКОЇ КОМПАНІЇ ASSA ABLOY . КОМПАНІЯ РОЗРОБЛЯЄ, ВИРОБЛЯЄ І ПРОДАЄ ЗАМКИ З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ЗАХИСТУ ТА СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ. ЇЇ ПРОДУКЦІЯ ТА ЇЇ ТОВАРНІ ЗНАКИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМИ, ПІДПРИЄМСТВАМИ, УСТАНОВАМИ ТА СПОЖИВАЧАМИ.

У 1976 році успіх чотиристороннього замка поширився по всьому світу, оскільки маркетингові зусилля розширилися по всьому світу. У зв’язку зі швидким зростанням компанії Mul-T-Lock розширила своє виробниче підприємство, і до 1982 року компанія значно розширила свою виробничу лінійку, включивши до неї широкий асортимент циліндрів High Security, замків і аксесуарів, сталевих дверей і засобів захисту транспортних засобів.

Mul-T-Lock також приступила до виробництва автоматичних верстатів для виготовлення ключів і складання ключів. У поєднанні зі спеціально розробленим програмним забезпеченням ці верстати для виготовлення ключів дозволяють слюсарям створювати складні системи ключів. Mul-T-Lock була придбана ASSA ABLOY в лютому 2000 року. Chubb Locks — торгова марка Mul-T-Lock.

Міжнародний тиск змусив Mul-T-Lock переїхати з ізраїльського поселення на Західному березі на територію Ізраїлю до 1967 року.

КОМПАНІЯ KALE KILIT ПЕРШОЮ У СВОЄМУ СЕКТОРІ ВІДКРИЛА ЦЕНТР НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ І ДОСЛІДНО-КОНСТРУКТОРСЬКИХ РОБІТ (НДДКР) І ПРОДОВЖУЄ ДЕМОНСТРУВАТИ СВІЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВИРОБНИЦТВА; ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА НДДКР ТА ПРИБЛИЗНО 1500 СПІВРОБІТНИКІВ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ПРОДУКЦІЮ БІЛЬШ НІЖ 350 ВИДІВ У 8 ТОВАРНИХ ГРУПАХ, ЩО ВІДПОВІДАЄ ВСІМ ВИМОГАМ БЕЗПЕКИ.

Маючи широку збутову сітку, Kale Kilit надає можливість доступу до продукції в будь-якій точці країни, і по праву є «Найвідомішою і найбільш затребуваною маркою замків у Туреччині».

Компанія Kale Kilit, що домоглася визнання довіри до якості не тільки в Туреччині, а й на світовій арені, щороку експортує свою продукцію в більш ніж 100 країн світу. 11 разів у своїй галузі вона стала чемпіоном з експорту і входить до списку Торгово-промислової палати Стамбула (İSO) «Топ-500 найбільших промислових підприємств Туреччини».

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК ДВЕРНИХ ЗАМКІВ І ФУРНІТУРИ.

Замки Апекс (Apecs) виробляють у Китаї, на коробці маркують абревіатурою літер P.R.C, що розшифровується як People’s Republic of China (PRC), що в перекладі на українську мову Народна Республіка Китай.

ЗАСНОВАНА 1955 РОКУ, DOM CR SPA (КОЛИШНЯ CR SERRATURE) ЗА РОКИ ЗАВОЮВАЛА І ЗМІЦНИЛА ЧІЛЬНЕ СТАНОВИЩЕ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ РИНКУ І СЬОГОДНІ Є ОДНІЄЮ З НАЙВАЖЛИВІШИХ І НАЙПРЕСТИЖНІШИХ КОМПАНІЙ У ЦЬОМУ СЕКТОРІ. НЕЗМІННА ЯКІСТЬ І ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД ДОЗВОЛИЛИ НАМ ЗАКРІПИТИ ВИСОКУ РЕПУТАЦІЮ СЕРЕД УСІХ КЛІЄНТІВ БРЕНДУ.

З 1991 року він входить до групи DOM Security, що котирується на Паризькій фондовій біржі. «Це воля, яка оживляє наші дії та спонукала нас створити передовий відділ досліджень і розробок, що працює в постійній взаємодії з іншими структурами DOM Security Group, надаючи інструменти для проєктування та управління».

КОМПАНІЯ ASSA ABLOY, СВІТОВИЙ ЛІДЕР У ГАЛУЗІ РІШЕНЬ ДЛЯ ВІДЧИНЕННЯ ДВЕРЕЙ І ЛІДЕР РИНКУ В ШЕСТИ КРАЇНАХ, ПРАГНЕ НАДАВАТИ СПОЖИВАЧАМ ПРОДУКТИ, ЩО ЗРОБЛЯТЬ ЇХНІ БУДІВЛІ БЕЗПЕЧНИМИ ТА НАДІЙНИМИ.

Компанія ASSA ABLOY була утворена 1994 року внаслідок злиття компаній ASSA у Швеції та Abloy у Фінляндії, і тепер вона виросла з регіональної компанії в міжнародну групу з 47 000 співробітників. ASSA ABLOY використовує новітні технології для інновацій та створення асортименту рішень для відчинення дверей для комерційних і споживчих ринків, прагнучи покращити життя споживачів за допомогою безпеки, надійності та зручності.

ПРИХОВАНІ ЗАМКИ RED LOCK

Електромеханічний замок x1R Smart для броньованих дверей є одним із продуктів лінійки ISEO Zero1, який можна легко програмувати та контролювати за допомогою програми для смартфонів Argo (iOS та Android), що дає змогу додавати, видаляти доступ до дверей. Найнадійніший дверний замок для вхідних металевих дверей. Його можна відчиняти за допомогою смартфона, Apple Watch Series 3 і Series 4, карток ISEO, вже наявних RFID-карток (безконтактні кредитні картки, квитки на громадський транспорт, картки контролю доступу тощо), PIN-кодів та PIN-кодів. Д), PIN-кодів і зчитувачів відбитків пальців. X1R Smart — це електромоторний замок, розроблений спеціально для броньованих дверей: його функціями відчинення та зачинення керує двигун, а ригелі можуть працювати механічно з використанням традиційного ключа в разі вимкнення електроенергії.
Цей продукт взаємозамінний із більшістю механічних замків: він має ті самі аксесуари, а прості електричні з’єднання роблять установку надзвичайно легкою. Ба більше, всі моделі є оборотними, з різними виступами ригелів і міжосьовою відстанню. У версії Single Action (функція антипаніки) внутрішня ручка також затягує ригелі одним рухом: таким чином, користувач завжди може швидко та легко відчинити двері зсередини, просто натиснувши на ручку, навіть якщо ригелі витягнуті (двері в умовах максимальної безпеки).

ПЕРЕВАГИ

Замок максимального класу захисту за європейськими сертифікатами (7 клас)
Відкривай чим хочеш: Смартфон, Apple Watch, картки, кредитні картки, відбиток пальця
Можливість створювати та надсилати віртуальні ключі в месенджери (viber, whatsapp) з будь-якої точки планети
Можливість додати до 300 користувачів
Контроль і управління доступом (няня, прибиральниця або співробітники)
Архів 1000 подій (несанкціоновані входи)
Офісний режим — можна запрограмувати час автоматичного закриття або відкриття замка
Живлення: від батарей (6 шт/R20), блок живлення або батареї + блок живлення.

Застосування

Замок призначений для зовнішніх дверей із максимальною вагою до 200 кг.
Універсальний замок використовується як у лівих так і в правих дверях.

Чому цей продукт?

ІМП Сертифікат вищого класу

Замок сертифікований Інститутом точної механіки у Варшаві, де його було випробувано на відповідність до PN-EN 12209:2005 та отримано вищу оцінку в наступних категоріях: використання, довговічність, безпека та опір до злому.

Міцність 200 000 циклів

Стабільність розглядається 200 000 циклів (найвищі цикли випробувань), де один цикл, визначається як повне відкриття і закриття замка. Після закінчення перевірки, замок є повністю функціональним продуктом.
Це означає, що замок може бути використаний у важких умовах експлуатації, особливо в громадських будівлях, а й у будівлях з менш інтенсивним рухом (у приватних будинках).

Чому ви повинні купити продукт від виробника?

Компанія ISEO була заснована в 1969 році і сьогодні зарекомендувала себе як світовий лідер серед виробників будівельної індустрії обладнання та безпеки.
Продукти Isео високої якості, надійності та високого класу безпеки.

ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИЛІНДР ISEO LIBRA

Ідеальне рішення для готелів, офісів, складських приміщень, орендованих квартир або приміщень де потрібен контроль. Керувати циліндром можна за допомогою: смартфона, Apple watch 3-4, карт або кредитних карт.

Тільки у Вас на телефоні звіт про те, хто коли входив і виходив і чи вийшло йому це зробити. Ви легко керуєте зі смартфона (планшета) кому дати доступ, а кому ні, і в який час доби і днів тижня. На телефоні список 1000 подій. Також можливість пересилати віртуальні ключі з будь-якої точки планети. Додавати і видаляти користувачів (300 чол макс).

Опис:

— Незалежна система контролю доступу
— Підходить до більшості замків під євро-циліндр
— Встановлення без пошкоджень і заміни замка, без дротів (живиться від батареї)
— Унікальний інноваційний дизайн, кілька кольорів та оздоблень

Libra — це сучасна та функціональна система електронного контролю доступу, придумана багатонаціональною групою на чолі з італійською компанією ISEO Serrature.
Продукт експонується в Музеї дизайну (ADI Design, Італійська асоціація промислового дизайну).
Електронний циліндр відстежує кожну несанкціоновану спробу відкриття, тож безпеку та гнучкість завжди гарантовано.

Дуже функціональний і його встановлення може бути виконано як
в нових так і в існуючих дверях.

LIBRA Smart працює від батареї і тому не вимагає ніякої проводки, що робить його ідеальним рішенням для управління доступом для новоустановлених дверей, а також для модернізації існуючих дверей, забезпечуючи максимальну гнучкість і низькі витрати на установку. Заряду одного комплекту батарей достатньо для 50 ТИСЯЧ циклів відкривання (час роботи батарей залежить від умов навколишнього середовища — температура, вологість).

Для керування налаштуваннями та ключами електронної ручки потрібна майстер-карта, за допомогою якої можна перевести замок у режим програмування і за допомогою мобільного застосунку отримати доступ до широкого переліку змінюваних параметрів, а також до журналу подій і списку зареєстрованих ключів. Якщо на об’єкті встановлюється кілька електронних замків і ручок ISEO, то адміністратору об’єкта для управління правами користувачів на всіх пристроях досить одного комплекту майстер-карт, при цьому допуск до кожного замку можна налаштувати індивідуально, або перенести список допущених користувачів з одного пристрою на інший повністю, за допомогою мобільного додатку.

Застосування

Циліндр Libra використовується в системах контролю доступу в приватних будинках, складах, заводах і в громадських будівлях, таких як офіси, торгові центри, лікарні, готелі тощо.

Циліндр може бути встановлений у дверях з максимальною товщиною 120 мм.
Спеціальна версія замовлення, що підходить для дверей товщиною 140 мм.

Специфікація

Європейський циліндр (EN 1303 і DIN18252) .
Multi- протокол 13.56 МГц зчитувач RFID .

Програмне забезпечення:

Додатки Argo (Libra Smart) .

Є також серверний варіант VEGA

Версії циліндра

Циліндр Libra доступний у версіях для внутрішнього використання, який має ступінь захисту IP54. Покращена версія для зовнішнього застосування (Heavy Duty) має ступінь захисту IP66 / IP67 / IP69.

Версія Heavy Duty також пропонує додатковий захист (пластина від перелому) в тілі циліндра.

Обидві версії механізму захищені в механічному та в електронному вигляді.

Операційне середовище

Робоча температура: від -20 ° C до + 70 ° С
Температура зберігання: від -25 ° C до + 75 ° С.

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗЧИТУВАЧ ISEO STYLOS

STYLOS. Считыватель управляется смартфоном через Bluetooth

Считыватель учетных записей Stylos Smart является одним из продуктов линейки ISEO Zero1, который можно контролировать с помощью приложения Argo, доступного как для iOS, так и для Android, позволяет добавлять, удалять и изменять разрешения доступа к дверям.

Устройство Stylos Smart также может управлять любым электронным устройством в сочетании с электронным приводом для электрических замков. Stylos Smart — это универсальный считыватель для контроля доступа стандарта ISO 14443 A / B и доступен в двух моделях: дисплей Stylos и светодиод Stylos.

Считыватель, в свою очередь, может быть представлен как внутри, так и снаружи (IP66).

ЕЛЕКТРОННІ ЗАМКИ НЕВИДИМКИ FILIN

Замок невидимка FILIN призначений для замикання металевих дверей.

Дистанційне керування радіобрелоками.

Радіобрелоки з діалоговим кодуванням, зворотним зв’язком і сповіщенням про розряд батареї.

Радіус дії радіоканалу до ~10 метрів. До 100 м під замовлення.

Врізний запірний механізм без замкової щілини.

Реєстрація радіобрелоків самостійно власником замка.

Працює від 2-х лужних батарейок розмір «С» по 1,5 В.

Є функція «охоронної сигналізації», що забезпечує під’єднання датчика відчинення дверей, сирени, датчика на замкову щілину.

Тип замка — електромоторний, врізний, без замкової щілини.

Відсутність замкової щілини — повністю невидиме встановлення замикального пристрою в будь-яке місце дверей.

ЛОГІКА РОБОТИ СИСТЕМИ

Датчик на замкову щілину і сирена під’єднані:

Під час закриття електронного замка датчик і сирена активуються і стають на охорону.

Тому в разі потрапляння в замкову щілину будь-якого предмета вмикається сирена.

Сирену чутно біля дверей.

Режим роботи в разі розрядки батарейок:

У разі значного розрядження батарейок, одразу після відчинення або зачинення замка, блок керування видає короткочасні попереджувальні сигнали.

При цьому замок працює в колишньому режимі приблизно до 3-х діб.

У разі повної розрядки батарейок одразу після відкриття або закриття замка електронний блок дає команду на відкриття замка.

Комплектація замка Філін

1. Замикаючий механізм — 1 шт.

2. блок керування — 1 шт.

3. Радіобрелок — 2 шт.

4. Батарейки — 2 шт.

5. Датчик на замкову щілину сувальдного замка.

6. Звукова сирена — 1 шт.

7. Інструкція — 1 шт.

ЕЛЕКТРОННІ ЗАМКИ НЕВИДИМКИ FILIN

Замок невидимка FILIN призначений для замикання металевих дверей.

Дистанційне керування радіобрелоками.

Радіобрелоки з діалоговим кодуванням, зворотним зв’язком і сповіщенням про розряд батареї.

Радіус дії радіоканалу до ~10 метрів. До 100 м під замовлення.

Врізний запірний механізм без замкової щілини.

Реєстрація радіобрелоків самостійно власником замка.

Працює від 2-х лужних батарейок розмір «С» по 1,5 В.

Є функція «охоронної сигналізації», що забезпечує під’єднання датчика відчинення дверей, сирени, датчика на замкову щілину.

Тип замка — електромоторний, врізний, без замкової щілини.

Відсутність замкової щілини — повністю невидиме встановлення замикального пристрою в будь-яке місце дверей.

ЛОГІКА РОБОТИ СИСТЕМИ

Датчик на замкову щілину і сирена під’єднані:

Під час закриття електронного замка датчик і сирена активуються і стають на охорону.

Тому в разі потрапляння в замкову щілину будь-якого предмета вмикається сирена.

Сирену чутно біля дверей.

Режим роботи в разі розрядки батарейок:

У разі значного розрядження батарейок, одразу після відчинення або зачинення замка, блок керування видає короткочасні попереджувальні сигнали.

При цьому замок працює в колишньому режимі приблизно до 3-х діб.

У разі повної розрядки батарейок одразу після відкриття або закриття замка електронний блок дає команду на відкриття замка.

Комплектація замка Філін

1. Замикаючий механізм — 1 шт.

2. блок керування — 1 шт.

3. Радіобрелок — 2 шт.

4. Батарейки — 2 шт.

5. Датчик на замкову щілину сувальдного замка.

6. Звукова сирена — 1 шт.

7. Інструкція — 1 шт.

ПРИХОВАНІ ЗАМКИ RED LOCK

Замок Red Lock — це саме той пристрій, який вбереже ваше майно, здоров’я або навіть життя від злочинців, які намагаються потрапити всередину через вхідні двері.

Навіть якщо вони розкрили відмичками або просто зламали ваші звичайні замки.

Накладні та врізні приховані замки Red Lock для повної безпеки приватних володінь.

Не секрет, що домушники активно вдосконалюють свою майстерність, проникаючи в домоволодіння та офіси за допомогою банальних механічних відмичок.

Практично 90% крадіжок здійснюється під час розтину дверей з використанням комплекту інструментів, призначених для аварійного відкривання замків, що реалізуються повсюдно. Навіть на рівні електроніки, що піддається копіюванню граберами, скануванню сигналів і можливістю дублювання електронних ключів, не можна повністю гарантувати безпеку. Тому питання повноцінного надійного захисту від несанкціонованого проникнення в приватні володіння стає дедалі актуальнішим.

Купити прихований електронний замок Red Lock, що працює на інфрачервоному сигналі — ідеальне рішення, оскільки ця система здатна протистояти практично всім відомим способам несанкціонованого злому. Red Lock характеризується компактними габаритами, високим рівнем міцності, стильним дизайном, дає змогу монтуватись на будь-які типи дверей, водночас не має звичної замкової щілини, нівелюючи підступи грабіжників. Замок практично невидимий на дверях, монтаж здійснюється на готові двері, не завдаючи шкоди зовнішньому естетичному вигляду.

Базові відмінності замків Red Lock від звичайної механіки

У комплект входить безпосередньо замикаючий пристрій і брелок-ключик, який використовується для подачі кодованого сигналу, що забезпечує відмикання дверей. Головна особливість електромеханічної конструкції — неможливість перехоплення сигналу, його сканування і підбору коду за допомогою кодграберів або RFID-емуляторів. Замок із внутрішнього боку приміщення оснащений ручним взводом, що дає можливість господареві швидко і легко відімкнути двері без використання електронного ключа.

Серед незаперечних переваг Ред Лок:

швидке і нескладне програмування кодів з можливістю перезапису;
резервне відкривання в екстреному випадку (наприклад, у разі втрати ключа);
маленький невидимий приймач сигналу, який можна встановити в будь-якому зручному місці;
неможливість злому з використанням електромагнітного впливу, подачі високих напруг з метою вивести з ладу автоматику. Відсутність копіювання, глушіння сигналу, виключені всі види дистанційного інтернет-доступу;
понад 4 млрд кодових комбінацій унеможливлюють ймовірність підбору шифру. У разі спроб — замок блокується, закриваючи доступ до розкриття сторонніми особами.
Робота пристрою здійснюється від батарейок С (LR14), запас енергії — мінімум 3 роки. Висока енергоефективність електронної конструкції не вимагає встановлення додаткових блоків безперебійного живлення. Є вбудована акумуляторна підтримка, а також попереднє сповіщення про закінчення заряду і необхідність заміни батарейок. Ригель замка виконаний з високоміцної сталі С45, витримує силове навантаження до 5000 кг, не вискакує під час різких ударів по дверях і спроб видавлювання.

МЕХАТРОННИЙ ЦИЛІНДР ISEO F9000

Опис

Мехатронний F9000 циліндр поєднує в собі високий рівень безпеки з сучасними механічними та електронними рішеннями.

Прокладка живлення розташована в центрі ключа, що не потребують використання із зовнішнім джерелом живлення або проводів.

Ключ не може бути підроблений або дубльований, тому що він має індивідуальне право доступу, яке може бути змінено в будь-який час відповідно до вподобань окремих керівників. У пам’яті циліндра можна тримати 1000 ключів. Батарея всередині циліндра гарантує максимальну надійність у будь-яких умовах встановлення. Те саме, що з традиційними механічними вставками, F9000 мехатронний циліндр встановлено за допомогою кріпильного гвинта.

Циліндр F9000 сумісний з усіма механічними циліндрами системи CSF, що дає змогу створювати широкий спектр рішень з різним рівнем безпеки, узгодженим з індивідуальними уподобаннями користувача в плані контролю доступу.

Застосування

Мехатроніка F9000 замок-циліндр ідеально підходить для моніторингу та контролю доступу в приватних будівлях, офісах, виробничих компаніях і громадських будівлях.

Специфікації

Двостороння мехатронна версія.

ЦИЛІНДРИ ABLOY PROTEC2

Циліндрова платформа ABLOY Protec2 від фінського виробника ABLOY з технологією Cliq — нове слово в технологічному розвитку систем замикання та контролю доступу!

Якщо Ви стали власником ABLOY Protec2 Cliq, то Вам не знадобляться ані настінний програматор Wall PD, ані мобільний Mobile PD. Оновити права доступу ключів до циліндрів можна за допомогою смартфона, який завжди поруч. Зчитування інформації з ключа ABLOY Cliq Connect і передача її між ним і базою даних здійснюється за допомогою смартфона через Bluetooth-зв’язок.

Щоб змінити режим доступу ключа, потрібно зателефонувати до Локсмайстер-центру, де було придбано циліндр Protec2. Там внесуть зміни в режим доступу, а власнику залишається лише оновити налаштування ключа через смартфон. Якщо ж власника цікавить звітність за конкретним ключем, необхідно просто виконати операцію Update і зробити в Локсмайстер-центр запит на відповідний ключ.

Суттєво підвищити безпеку Вашого нерухомого майна може функція ревалідації. Вона дає змогу активувати ключ лише впродовж певного часу (щонайменше одну хвилину), після чого циліндр блокується і відкрити його неможливо. Знову користуватися циліндром можна буде після того, як власник введе PIN-код. Тоді доступ знову буде надано на той самий проміжок часу.

БІОМЕТРИЧНИЙ ЗАМОК SAMSUNG SHS-P718

Новинка серед моделей електронних врізних дверних замків, головною особливістю якої є інноваційний дизайн корпусу. Нова конструкція дає змогу без зусиль відчинити двері простим натисканням на ручку замка зсередини приміщення або потягнувши за неї зовні. Замок відкривається шляхом введення цифрового коду, прикладання RF-карти або звичайним механічним ключем, а також має вбудований біометричний сканер відбитка пальця. Завдяки пульту дистанційного керування можна відчинити/зачинити двері віддалено (опціонально). Замок має подвійний ригель із багатошарової сталі. Вбудований ІЧ-датчик автоматично активує функцію привітання при виявленні рухів у межах 30 см. Пристрій має функцію тривоги, що спрацьовує в тому разі, якщо хтось стоїть поруч із замком більш ніж 60 секунд і не намагається здійснити авторизацію. Вбудована сигналізація, пожежний датчик, захист від підбору коду, індикація розряду батарейок. Пристрій встановлюється на будь-які двері завтовшки від 40 до 80 мм і до 90 мм у разі використання довшого кріплення. Під час замовлення звертайте увагу на тип відчинення дверей (XBK — двері відчиняються назовні, LBK — двері відчиняються всередину).

Характеристики:

Кількість кодів доступу: 21 шт.
Кількість цифр коду доступу: 4-12 цифр
Кількість RF карт: 21 шт.
Кількість відбитків пальців: 100
Багаторівнева система доступу: так
Відкривання механічним ключем: так
Запірний пристрій: Врізний
Товщина дверей: 38-80
Матеріал: Алюміній, Цинк, АБС-пластик, загартоване скло
Вологість: 20-80 %
Температура: — 20 — + 60 °C
Живлення: DС 6V, 8 батарейка АА
Термін служби батареї: 12 місяців
Розміри зовнішньої частини: 85 х 387 х 61 мм
Розміри внутрішньої частини: 86 х 354,8 х 66,3 мм